www.meble-metalowe.net.pl
           Firma  |  oferta  |  kontakt  |  mapa strony 
   
 

meble socjalne

   

Meble metalowe socjalne gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, salach sportowych, klubach, basenach itp. Proponujemy szeroką gamę szaf i szafek metalowych bhp pozwalających na kompleksowe urządzenie pomieszczeń socjalnych. Wszyskie meble wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową o kolorystyce wg palety RAL.
Oferowane meble produkowane są zgodnie z międzynarodową normą jakości ISO 9001 oraz posiadają certyfikat na zgodność z PN-90/F-06010/05 i PN-90/F-06009.
 
Szafy metalowe ubraniowe
 
meble metalowe ubraniowe
Szafy ubraniowe bhp są wykonywane jako pojedyncze. podwójne, potrójne lub poczwórne. Każda część może być podzielona wewnętrznie na dwa segmenty, umożliwiające oddzielnie umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych. Kazda z szaf może być wykonana na nóżkach wyposażonych w regulatory wysokości, co umożliwia wypoziomowanie szaf na nierównej podłodze. Isnieje możliwość ustawienia mebli bez nóg na podstawach z ławką do siedzenia, pozwalających na wygodne przebranie się pracownika.
 
 Parametry szaf ubraniowych    plik pdf Katalog - PDF    Zapytaj o szczegóły
 
Szafy metalowe ubraniowe składane
 
szafa ubraniowa składana

Szafy bhp ubraniowe składane dostarczane są w elementach, składane przez użytkownika, bez użycia narzędzi, proste w montażu.

Szafy są wykonywane jako:
podstawowe - mające w swym składzie wszystkie ściany
dostawki - bez jednej ściany bocznej prawej lub lewej.

Szafy mogą być łączone w ciągi o dowolnej długości.

Szafy złożone z 2 lub 3 segmentów można ustawiać na podstawach z ławką do siedzenia.
 Parametry szaf składanych    plik pdf Katalog - PDF    Zapytaj o szczegóły
 
Szafy ubraniowe z komorami w kształcie L
 
szafy ubraniowe komorą L

Szafy ubraniowe z komorami w kształcie L (szafy basenowe) są wykorzystywane w pomieszczeniach o małej powierzchni . Szafy są wykonywane jako pojedyncze i podwójne. Otwory wentylacyjne umieszczone są w ścianach tylnych. Szafy tego typu wykonywane są w różnych wersjach cenowych w zależności od grubości irodzaju blachy z jakiej jest wykonana.
Mozliwe jest wykonanie szafy basenowej z blachy kwasoodpornej, ocynkowanej stosowanej w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np. baseny). Różnorodne rodzaje zamknięć pozwalają na wszechstronne zastosowanie szaf.
Szafy przystosowane są do ustawiania na podstawach z ławką do siedzenia.

 
 Parametry szaf z komorami L    plik pdf Katalog - PDF    Zapytaj o szczegóły
 
 
Szafy ze schowkami (szafy skrytkowe)
 
Szafy metalowe schowkowe
Szafy ze schowkami, dzięki swej funkcjonalności, różnorodności i estetyce, pozwalają na szerokie zastosowanie w szatniach, przedszkolach, szkołach, basenach, siłowniach, na dworcach do przechowywania bagażu, sklepach itp.
Szafy schowkowe (skrytkowe)dostępne są w róznych wersjach cenowych - w zależności od grubości i rodzaju blachy z jakiej sa wykonane.
 
 Parametry szaf ze schowkami    plik pdf Katalog - PDF    Zapytaj o szczegóły
 
 
szafy do przechowywania czystej i brudnej odzieży
 
Szafy metalowe do przechowywania czystej i brudnej odzieży
Oferujemy szafy BHP do przechowywania czystej i brudnej odzieży roboczej.
Dzięki temu każdy pracownik ma indywidualnie oznaczoną zamykaną na zamek skrytkę, do której można dostarczać czyste ubrania.

Wszyskie szafy do przechowywania czystej i brudnej odzieży wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową o kolorystyce wg palety RAL.
 
 Zobacz parametry   plik pdf Katalog - PDF    Zapytaj o szczegóły
 
Standardowa paleta kolorów RAL
                         
1015 7035 9005 9010 3020 5012 8016 7032 3025 5018 5010 6011 6033

 
  Poczatek strony