www.meble-metalowe.net.pl
           Firma  |  oferta  |  kontakt  |  mapa strony 
     
 

krzesła przemysłowe

Formularz zapytania
   
Krzesła warsztatowe WEREK
Krzesło przemysłowe obrotowe z siedziskiem i oparciem wykonanym ze sklejki. Wysokiej jakości bukowa sklejka gwarantuje wysoką trwałość. Podstawa jezdna może być metalowa, chromowa lub nylonowa. Samohamowane kółka z automatyczną blokadą dają wygodę i bezpieczeństwo. Zmiana wysokości siedziska za pomocą siłownika pneumatycznego.

krzesło przemysłowe WEREK
wymiary
wymiary krzesła przemysłowego WEREK
 
 

Krzesło obrotowe z siedziskiem i oparciem wykonanym ze sklejki, wyposażone w półkę na stopy o regulowanej wysokości.

krzesło przemysłowe WEREK z oparciem na stopy
wymiary
wymiary krzesła produkcyjnego WEREK z oparciem
 
Krzesła warsztatowe NEGRO
Krzesło obrotowe o z siedziskiem i oparciem wykonanym z miękkiego, profilowanego poliuretanu w kolorze czarnym. Samohamowane kółka z automatyczną blokadą dają wygodę i bezpieczzeństwo. Zmiana wysokości siedziska za pomocą siłownika pneumatycznego.

krzesło przemysłowe NEGRO
wymiary
wymiary krzesła przemysłowego NEGRO
 
Krzesło produkcyjne obrotowe o z siedziskiem i oparciem wykonanym z miękkiego, profilowanego poliuretanu w kolorze czarnym, wyposażone w pierścień na stopy o regulowanej wysokości.

krzesło przemysłowe NEGRO z oparciem
wymiary
wymiary krzesła przemysłowego NEGRO z oparciem
 
Krzesła przemysłowe z mechanizmem CPT NEGRO II
Krzesło obrotowe o z siedziskiem i oparciem wykonanym z miękkiego, profilowanego poliuretanu w kolorze czarnym. Uchwyt w górnej części oparcia ułatwiający przenoszenie krzesła. Możliwość odchylenia oparcia i jego blokady w wybranej pozycji. Samohamowane kółka z automatyczną blokadą dają wygodę i bezpieczeństwo. Zmiana wysokości siedziska za pomocą siłownika pneumatycznego.

krzesło przemysłowe NEGRO
wymiary
wymiary krzesła przemysłowego NEGRO
 
Krzesło produkcyjne obrotowe o z siedziskiem i oparciem wykonanym z miękkiego, profilowanego poliuretanu w kolorze czarnym, wyposażone w metalową lakierowaną obręcz na stopy o regulowanej wysokości. Podstawa wyłącznie na stopkach.

krzesło przemysłowe NEGRO z oparciem
wymiary
wymiary krzesła przemysłowego NEGRO z oparciem
 
Krzesła SMART ring base
Miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie - Ergonomicznie wyprofilowane oparcie - Płynnie regulowana wysokość oparcia - Regulacja głębokości siedziska - Płynnie regulowana wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego - Metalowa, lakierowana obręcz pod stopy o regulowanej wysokości - Stabilna, nylonowa podstawa wyłącznie na stopkach.

krzesło przemysłowe SMART
wymiary
wymiary krzesła przemysłowego SMART
 
Taborety warsztatowe WORKER ring base
Miękkie, poliuretanowe antypoślizgowe siedzisko - Płynnie regulowana wysokość siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego - Metalowa, lakierowana obręcz pod stopy o regulowanej wysokości - Nowoczesna, stabilna, nylonowa podstawa wyłącznie na stopkach.

taboret warsztatowy WORKER
wymiary
wymiary taboretu przemysłowego WORKER
 
 
 
meble metalowe  Poczatek strony

Valid HTML 4.01 Transitional